اعترافات مرد عادتهایی که شما دارید و ما را بیگانه می کند

عادت چیز بدی است. عادت زن حتی بدتر است. و از آنجا که بعضی چیزها باید در جای خود قرار گیرند (و من باید آهن بخورم زیرا لباس خود را رها کرده ام) ، امروز ن به شما آنچه را که باید برش دهید برای شما آشکار می کنند تا شما اعصاب ما را بشکنید. چند ساده لوح زیرا آنها مناسب شما نیستند.

بنابراین ، در حالی که دیروز با کوپلا صحبت می کردم (شما با عشق بیشتری می میرید .) فهمیدم که او هیچ عادت آزاردهنده ای ندارد. و این باعث تعجب من شد که دیگران چه ربطی به من داشتند و مرا آزار دادند. سپس از یک دوست پرسیدم. بعد از دیگری برای اینکه ما این کار را نکنیم ، می دانید من به کجا می روم. همه ما تقریباً عادت هایی پیدا کرده ایم که ن را تحریک می کند. به جز KOPELA. او به تنهایی شکایتی از من دارد.

خوب ، کاغذها و مدادها را بگیرید و یادداشت کنید. یا چاپ روی چاپگر خود را دختران سرخپوشان فشار دهید .

تأخیر

خوب ، شما می خواهید تحت تأثیر قرار دهید. آیا فکر می کنید می توانید آن را اداره کنید؟ اگر می خواهید تصور کنید ، دامن زرد ، بلوز بنفش ، کلاه اسکیت باز و یک گل را روی دامن بپوشید. اما بیش از 2 دقیقه دیر نکنید. زیرا در ساعت 1:59 آن را برای همبرگر درست کردیم. اما به وضوح و شما می نشینید و به ساعت نگاه می کنید. با این حال ، من 5 دقیقه اولتیماتوم دریافت کرده بودم. نیم ساعت زودتر آنجا بودم.

بی ادب بودن

جهل چیز بدی است. و اگر این یک عادت باشد ، حتی بدتر. و اگر زن باشد ، 34542154 بار بدتر است. و به جای اینکه با ما بی ادب باشد زیرا ما بیشتر یک آبجو (عشق سویا) نوشیدیم. به پیشخدمت؟ به نوکر؟ به نشانگر؟ به طور کلی در -doros. با یک زن در کنار ما که مانند بابی پروانه (سلام بابینو) رفتار می کند چه می توانیم انجام دهیم؟ خوب ، من در مورد شما نی که آن را "مردان کوچک" بازی می کنید ، نخواهم گفت. شما برای همیشه تنها خواهید بود. و شما به همان اندازه که می خواهید برعکس می خوانید.

-بله ، بل ، بلا

تحقیقات نشان داده است که زن در طی روز چند هزار کلمه بیشتر از یک مرد می گوید. خوب ، چه کسی می تواند در برابر طبیعت برود؟ بنابراین وقتی اول ، دوم ، سوم ، چهارم ، پنجم ، جمعه ، شنبه را با سرعت خود قرار می دهیم ، ما به طور خودکار شروع به تفکر متفاوت می کنیم. چه اشتباهی در زندگی ما رخ داده است ، چرا بیرون می رویم ، چرا نفیلی ها روی زمین توخالی زندگی می کنند ، چه آب و هوایی در زمین توخالی انجام می دهد و اگر سرانجام در بین ما زندگی می کنند (زندگی می کنند). هر کسی را مجبور به صحبت کردن کنید. فراتر از تفریح ​​، نفیلیم ها در میان ما زندگی می کنند.

- تلفن همراه مقصر است

و تلفن همراه مقصر است. و تقصیر شماست و ما که از ابتدا آن را روشن نکردیم. همانطور که بازنویسی کردم ، موبایل خوب است ، فناوری خوب است ، Candy Crush خوب است (صدایی که در بازی شنیده می شود شبح وار است) اما وقتی با هم هستیم ، تلفن همراه وجود ندارد. بیایید یک چیز دیگر برویم: هیچ تلفن همراه وجود ندارد. اما دختر وقتی کنار هم هستیم ، تسلیم می شود. من این را می گویم ، تا به او نگویم که من آن را نمی گویم.

ماهیگیری را قطع کنید

اگر بخواهیم چیزی بگوییم ، آن را خواهیم گفت. اگر برای پیدا کردن با ما به ماهیگیری بروید ، ما می جنگیم. اگر ما مبارزه کنیم شما گریه خواهید کرد. اگر گریه کنید دوباره ما را پرتاب خواهید کرد. این چرخه زندگی است. اما فریب نخورید که اگر بخواهیم چیزی بگوییم ، آن را پنهان خواهیم کرد. ما آنها را رها می کنیم. شما همیشه می گویید "هیچ چیز ، هیچ چیز ، هیچی". و در آخر ، شما واقعاً هیچی ندارید. شما فقط فکر می کنید که دارید.

بنابراین از آنجایی که شما می خواهید ما به آن سمت برویم (برای رسیدن به شما) این بدان معنی است که ما 1 میلیارد عادت بد هم داریم. مسئله این نیست که چه کسی بیشتر است. نکته مهم این است که چه کسی حاضر است سازش کند ، روی آنها کار کند و شخصی را که انتخاب می کند خوشحال کند. چرا چیزی می دانید؟ در پایان روز ، این مهم است. بگذار مرد در کنار ما لبخند بزند. به ما افتخار کنید ، حتی اگر آن را به دریا رسانده ایم. اما ما این کار را با هم انجام دادیم.

همسرتایم hamsartime

https://hamsartime.ir/

javadtaken ، ,کند ,خواهید ,یک ,عادت ,  ,آن را ,می کنند ,است و ,می کند ,می خواهیدمنبع

7 دلیل نشان می دهد که شما به خوبی انجام داده اید و به هم ریخته اید!

به دنبال پسری برای کریسمس هستید؟ زیرا ایده بد است

Ghosting روند جدید معاشقه مدرن

آیا می خواهید او را جدا کنید و نمی دانید چگونه به او بگویید؟

روابط ده قدم برای اینکه عاشق او شوید

عدم امنیت در رابطه شما؟ 5 نکته برای هرگز خسته شدن

آیا تصمیم به جدایی گرفتید؟ قبل از اینکه طلاق را امضا کنید چه فکر کنید ...

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کالای ارزان دانلود مقالات وپروژه هاوپایان نامه هاوجزوه ها rasha فروشگاه قطعات الکترونیک هاگلر بهترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری فشار از جمله سنسور فشار ، ترانسمیتر فشار و ترانسدیوسر فشار در اینجا همه چی هست shabakemafilm آموزش عکاسی حرفه ای با رینگ لایت: خرید انواع کاغذ دیواری گروهای واتس اپ سیمپسون