اعترافات یک مرد زیرا ما به یک زن اعتماد نمی کنیم

اعتماد باید در روابط دو طرفه باشد. من قبلاً به شما گفته ام ، شما آنها را دوباره خوانده اید ، بیایید همین را نگوییم. من به شما خانمها گفتم که برای بدست آوردن اعتماد ما برای چند روز قبل و هر روز باید اعتماد به نفس خود را انجام دهید (با تشکر از خواندن). اکنون خواهید فهمید که چرا ما به شما اعتماد نداریم.

داستان از زمانی شروع می شود که دایناسورها روی کره زمین می چرخند. وقتی زمان ساده تر بود. آیا شما یک زن می خواهید؟ شما آن را چسبیده و به غار خود کشیدید. سرانجام به زودی گوشه ها تغییر کردند. شکارچی مجاور طعمه بزرگتری داشت. و زن مورد ضرب و شتم به دو دلیل خود را به عنوان مرد محكم كرد: اول ، خشونت خانگی غیرقابل توصیف است. دوم: زیرا دیگری بیشتر ارائه می داد. خوب؟ باشه

و این نوع تغییر ماهیت زن است. و آن مرد اعتماد کرد. زیرا زن دوم که او پیدا کرد همین کار را انجام داد ، اگرچه او بیشتر از اول به او پیشنهاد کرد. و همین کار شکارچی دیگر را نیز با طعمه انجام داد. و به تدریج کلمه اعتماد شروع به محو شد. تبدیل مردان به خوک ها ، همیشه در همکاری با جادوگر ی ، که یک قرارداد نامحدود را امضا کرده بود.

بنابراین به بخشی رسیدیم که در مورد موضع میانه صحبت کنیم.

در زندگی روزمره که روابط انسانی فقط دشوار و پیچیده نیست بلکه غیرقابل درک است. عشق ، احترام ، قدردانی و فداکاری برای دیگری موجب دروغ ، بدبختی ، علاقه و راحتی شد. دروغ؟ می دانید که هیچ یک از ما نمی توانیم آن را انکار کنیم. کسانی از ما که دوست دارند خودخواهانه به تنهایی خاتمه دهند ، رزین m @ l @ k @ را داشته باشند.

و ما به اعتماد.

من اشاره کردم که 90٪ از روابط شما به دلیل اشتباهات مردانه شکسته شده است. با این حال ، برای جبران این اشتباهات ، ما پسران داستانهای دیگری در پشت سر خود داریم. مثل زنی که ما را فریب داد ، دوم که از ما استفاده کرد و یک سوم که فقط ما را نادیده گرفته است. و از نظر كلی ، همه اینها جمع شده و منجر به اشتباهات زیادی می شود ، ارزیابی هایی كه در برابر واقعیت و عدم اعتماد نیست. مراقب باشید ، مثل صحبت در مورد سگ کتک خورده است. انسان هیچگاه با اهداف خوب نزدیک نمی شود و همیشه با شک و تردید زندگی می کند.

مهم: من نمی گویم شما همه زن یکسان هستید. اما یک نکته مهم وجود دارد. یک زن حتی در عشق به دنبال منافع خودش خواهد بود ، زیرا اینگونه ساخته شده است. مرد هرگز. او تقلب خواهد کرد ، او به دنبال آسان خواهد بود ، بله من آن را قبول دارم ، اما او به نفع خودش از یک زن استفاده نخواهد کرد.

بنابراین اکنون که شفاف سازی کردیم ، به شما می گویم که چرا اعتماد به نفس نداریم. زیرا هرچقدر هم که در یک مقطع چقدر سخت بینی کنیم (و هستیم) ، این "لعنتی" به گردن می رود و گره می خورد. آنقدر محکم که ما را خفه می کند. و پس از آن کجا دختر هستید؟ آه بله با شخص دیگری یا جایی دیگر اما هرگز وجود ندارد. آیا این دروغ است؟

ما اعتماد نداریم زیرا هرکدام از ما گذشته ای دارد که او را آزار می دهد. مثل تو و همینطور شما ، پس فقط در مورد ما قضاوت نکنید. هنگامی که دروغ ، تمسخر و استثمار را تجربه کردید و مشتری به زمین نشست و دوازده خدایان اقناع نشوند. اما شما خوش شانس هستید زیرا مجبور هستید که به شما بگویم و اعتماد به نفس را در عمل بدست می آورید. زیرا ما از کلمات تغذیه می شویم. آنقدر که یاد گرفته ایم که با آنها زندگی کنیم.

بنابراین آنچه را که در گذشته برای کسی انجام داده اید فراموش نکنید و اگر آنها را آزار داده اید. یا چه تأثیری بر دیگری دارد. و خوب خواهد بود که کجا و چه زمانی (ما اکنون می گوییم) که شما را ن ، بلکه ما مردان نیز در نظر بگیریم ، چه اشتباهی مرتکب شده ایم و سپس به قضاوت بپردازیم.

این برای ن امروز است. اما شخصیت شما توسط آثار شما ساخته شده است. و ناتاسا تئودوریدو این را می گوید (ناتاساکی طرفدار ستون است).

PS: برای زندگی و خوشحال کردن کودکان. کنسولگری ها به ندرت با خوشحالی به پایان می رسد. و سپس ما در مورد فروش مردم و زندگی آنها صحبت می کنیم. در این حالت ، او باید با . کیلو رفته است!

javadtaken ، ,یک ,زن ,کنیم ,نمی ,زندگی ,به شما ,یک زن ,از ما ,ما به ,در موردمنبع

7 دلیل نشان می دهد که شما به خوبی انجام داده اید و به هم ریخته اید!

به دنبال پسری برای کریسمس هستید؟ زیرا ایده بد است

Ghosting روند جدید معاشقه مدرن

آیا می خواهید او را جدا کنید و نمی دانید چگونه به او بگویید؟

روابط ده قدم برای اینکه عاشق او شوید

عدم امنیت در رابطه شما؟ 5 نکته برای هرگز خسته شدن

آیا تصمیم به جدایی گرفتید؟ قبل از اینکه طلاق را امضا کنید چه فکر کنید ...

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

انجام پروژه های برنامه نویسی شرکت سایبان خودرو اتوماتیک کاربام نرگس کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ای نهم گل سنگ سعادت میرقدیم ها _ دانش پیما وردپرس من اینجا همه چی هست خرید آنلاین تردمیل ارزان کمیاب 95