اعترافات یک مرد چگونه شما را با رسانه های اجتماعی بیگانه می کنید

ااندراس موجودی بسیار ساده است. من شخصاً فکر می کنم که مستقیماً به آمیبا از نظر ذهنی و هر ارگانیسم تک سلولی متصل است. و دقیقاً به همین دلیل است که ما مسئله بزرگی با شما ن داریم. شما رسانه های اجتماعی زندگی شما هستند.

این معضل (خوب ، به همین ترتیب من با عشق بزرگم روبرو شدم) اکنون به جایی می رسیم که گریه از کودک اسپاسم همسایه (شاخ همسایه) به نظر می رسد مانند گوشهای پوچینی (Tosca Puccini) گوشها را برای گوشهایش خوشایند می کند. بیایید برای قهوه برویم و ما به این نتیجه رسیدیم که در نیمی از جمعیت کره زمین زندگی می کنیم.

بیایید در مورد ن اجتماعی صحبت کنیم. بیایید در مورد چگونه شما می توانید دیوانه رانندگی ما صحبت کنید. و آنگاه شما را آزار می دهد که ما DAB انجام می دهیم (الماس ، پل مهم DAB).

-به فیس بوک

ما افراد مسن هنوز از آن استفاده می کنیم. شما بچه ها اسباب بازی های دیگری دارید. از این گذشته ، من قبلاً آنچه را که در مورد شما می فهمید از طریق ایجاد ذوکبه (که با مارکو دوست هستیم) می نویسم ، اما اکنون شما شروع کرده اید و ن در حال فرار هستند. اول از همه ، چرا زندگی می کنید؟ برو برای مانیکور ، زندگی کن. ما به سینما می رویم ، زندگی می کنیم. به علاوه آنها ما را بیرون می کشند زیرا فکر می کنند شما مخفیانه فیلم را فیلم می کنید. چه کسی اهمیت می دهد تا زندگی را ببیند که ما چگونه پاپ کورن را نقاب می زنیم؟ چه کسی اهمیت می دهد اگر شما می خواهید در تابستان ناخن های خود را انجام دهید (متن عالی Katerina Skourli ، ن را بخوانید) و به طور کلی . چه کسی علاقه مند است؟

گرفتار "چه چیزی را دوست داری؟" خوب است که آنها دختر نمی شوند. و خوب است که هر سه یا پنج نفر در کنار ما برای عکس قرار ندهیم و نشان دهیم که چقدر خوشحالیم ، چقدر خوشحالیم ، به سابق خود اجازه دهید ببینیم که چقدر خوشحال هستید و به طور کلی چه چیزی Lolostefanis به نظر می رسد. زیرا کاملاً بیگانه هستیم.

و عکس های خود را دوست ندارید. کلمه ای برای آن وجود دارد: لوبوتومی.

-سپچات

MASTIGA قرن. در کنار آبجوهای غیر الکلی ، شماره یک در لیست چیزهایی است که من باید از بین ببرم. تنها نکته خوبی که در مورد این مارافتی وجود دارد این است که مردی که آن را ایجاد کرد ، میراندا کر ، یک جوجه بود. و مبلغی معادل میلیون دلار. احترام

ناگهان جایی که ن می نشینید و بدون دلیل فیلم می گیرید ، فقط برای ارسال آن فریادی برای کمک است. من با دختری که در بالا به شما می گفتم در حال حرکت بودم ، چیزی شبیه به این ، فیلم براف. در حرکت چیزی را بکشید. و او آن را چنگ زد! و بعد می دانم که چرا ما حتی صحبت نمی کنیم (خوب ، من می دانم چرا اما در متن دیگری). اگر شما شا نیستید (شا ، شا .) آنرا دختر نکنید. 30 نفر از پیروان شما در صورت عدم دیدن شما در حال خوردن ماست زندگی می کنند. درست است ، آنها آن را تحمل می کنند.

-برای اینستاگرام

یا اتاق ترانسفرشی که من آن را صدا می کنم. جایی که ترانسفورماتورها کمی شبیه به آن هستند. بیایید قبل از ادامه کار چیزی را روشن کنیم. Duckface ی نیست. خوب؟ بیایید یکی دیگر برود. Duckface ی نیست. بیایید به زیر بروید.

آیا اینستاگرام این جادو را دارد که شما را به خرید کوچکی تبدیل کند تا کمترین چیزی را برای گفتن داشته باشید؟ کمی تخیل تر برای گفتن؟ کمی بیشتر "بگذار عروسک من شود"؟ به هر حال ، حداقل من در وهله اول بدون توجیه کردن خودم پایین نرفتم. ما نمی خواهیم شما در اینستاگرام یک عینک و جعفری باشید. شما یک بار غروب آفتاب را برای تعطیلات ما تنظیم می کنید. روز بعد چقدر می تواند غروب خورشید از همان نقطه تغییر کند؟ بگذار کسی پاسخگو باشد.

بچه گربه ها را که می بینید در هر کانتون در سکوت خود بگذارید. از پشت سر آنها را برای گرفتن عکس تعقیب نکنید. زندگی وحشت زده است.

همچنین ، من هیچ عکسی از روستای شما نمی بینم که بتوانید آنها را بارگذاری کنید. از روستای واقعی شما

و دیگر پیاده روی ساحل نمی رود. بله

و این بومرنگ ، همانطور که می گویید ، مراقب باشید آنرا چرخ نکنید و سرش را بخورید!

javadtaken ، ,زندگی ,  ,چیزی ,های ,یک ,است که ,می کنید ,چیزی را ,زندگی می ,آن رامنبع

7 دلیل نشان می دهد که شما به خوبی انجام داده اید و به هم ریخته اید!

به دنبال پسری برای کریسمس هستید؟ زیرا ایده بد است

Ghosting روند جدید معاشقه مدرن

آیا می خواهید او را جدا کنید و نمی دانید چگونه به او بگویید؟

روابط ده قدم برای اینکه عاشق او شوید

عدم امنیت در رابطه شما؟ 5 نکته برای هرگز خسته شدن

آیا تصمیم به جدایی گرفتید؟ قبل از اینکه طلاق را امضا کنید چه فکر کنید ...

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهکار نما خرید تنور سنتی شارژ دی نقد و بررسی در این وبلاگ با متد روز 3H0104ev فروش آنلاین قطعات دامپتراک کوماتسو خرید پوستر سه بعدی لاکچری قیمت مناسب قیمت لوازم یدکی لودر ولوو کاغذ دیواری فیلتر شنی جهت استخر شنا