اعتراف مرد نشانه هایی که عاشق شما شده ایم

دنیای دیدار خوب. اضطراب ، استرس ، ناامیدی . همه چیز فراز و نشیب دارد. اما اگر مطمئن نیستید که شخص مقابل شما آن را می خواهد ، مطمئن هستید؟ خانمها ، ما مردان سازوکارهایی داریم که گواهی بر حقیقت هستند. و من به شما می گویم که وقت خود را ذخیره کنید .

ما مردان در مورد عاشقانه هایمان چندان پیچیده نیستیم. ما با چیزهای بسیار ساده میخ می زنیم. شما آنها را نادرست تفسیر می کنید اما اکنون که به شما می گویم ، می دانید و مطمئنا خواهید بود. ما مردها هرگز شما را نخواهیم دانست .

-ما با شما تماس خواهیم گرفت یا ما به دنبال دیدن شما خواهیم بود .

خودخواهی یک مشاور بد است. و ما مردان بسیار خودخواه هستیم. مردی که برای گرفتن تلفن پس از اولین روز برای سؤال بردن دست خود را بالا می برد و دوم مردی است که زنی را که به دنبالش است دوست دارد. بنابراین بیشتر به تلفن های همراه خود نگاه کنید. خورده و فیس بوک خود را .

-ما می خواهیم با افراد نزدیک به ما ملاقات کنیم

حتی اگر کاری انجام نشده باشد دوست داریم محیط خود را ببینیم. افرادی که با آنها ملاقات می کنیم با شرکت ما آشنا شوید اگر ما به شما بگوییم با دوستان خود بیرون بروید . jackpot! بله ، ما شما را دوست داریم!

-ما جزئیات کوچک را از آنچه به ما گفته اید به خاطر می آوریم

کوچکترین چیز وقتی آقایان با ما صحبت می کنند ، معمولاً آن را روی کفش های خود می نویسیم (eee، gouch، gouch) زیرا به 1000 چیز فکر خواهیم کرد. اگر چیزی را به یاد داشته باشید که مثلاً در مورد تعطیلات خود هنگام 10 سالگی به ما گفتید ، ما عاشق آن هستیم. من فقط نمی توانم آن را بگویم!

- همیشه به چشم یکدیگر نگاه می کنیم

خوب ، کلا زمان کلاسیک منظورم از نگاه خزنده نیست. منظورم از نگاه است. در این لحظه که چشم ها از هم می درخشد. در چشم ما اغلب به نظر نمی رسد. اما وقتی این کار را انجام می دهیم ، خانمها ، این به معنای زیادی است.

-ما تولدت را به یاد می آوریم

در اصل ، ما اینجا را به یاد نمی آوریم (من به یاد من معجزه سخت است چون همان روز تعطیل من است) ، آیا شخص دیگری را به یاد خواهیم آورد؟ و با این وجود می توانیم تولد یک مرد را به یاد بیاوریم: زنی که عاشقش شدیم.

-ما می فهمیم وقتی چیزی دارید

خوب ، وقتی از شما بپرسیم "هیچی" ، خواهید گفت. اما ما می دانیم که شما چیزی دارید. به احتمال زیاد ما خواهیم فهمید که شما چیزی دارید چون عاشق هستیم. ما احساس می کنیم که چیزی شما را آزار می دهد. زیرا این شما هستید! من می دانم که معنی ندارد ، اما این طور است.

- ما کارهایی را انجام می دهیم که عادت نکرده ایم

بله ، ما الاغ هستیم. من نقل قول نمی کنم زیرا ما عادی هستیم. اما وقتی می دانیم شما به طور خودکار افراد دیگری می شوید. مودب تر. بیشتر "شوالیه". خوب ، ما در زندگی روزمره هستیم ، اما با شما بدون تلاش ما بیرون می آید. مردی را می بینید که درها را باز می کند؟ او عاشق است. یا حمل کننده .

- ما نظر خود را در مورد هر چیزی می پرسیم

از کوچکترین تا بزرگترین. از آنچه می پوشیم گرفته تا مسیحی مانند خدایان تا مشاغل ما. ما به آنچه شما به ما می گویید گوش خواهیم داد. مطمئن باشید بعد از اینکه شما آن را گفتید ، ما به طور غریزی آن را دنبال خواهیم کرد. این همان غریزه است که به ما گفت ما عاشق شما هستیم. و او اشتباه نمی کند .

PS: و اگر هر روز او می گوید "صبح بخیر" و او قبلاً آن را معنی می کند ، شما حتی سریعتر در او عاشق می شوید.

همسرتایم hamsartime

https://hamsartime.ir/

javadtaken ، ,  ,خواهیم ,هستیم ,عاشق ,چیزی ,، ما ,  ما ,آن را ,به یاد ,به مامنبع

7 دلیل نشان می دهد که شما به خوبی انجام داده اید و به هم ریخته اید!

به دنبال پسری برای کریسمس هستید؟ زیرا ایده بد است

Ghosting روند جدید معاشقه مدرن

آیا می خواهید او را جدا کنید و نمی دانید چگونه به او بگویید؟

روابط ده قدم برای اینکه عاشق او شوید

عدم امنیت در رابطه شما؟ 5 نکته برای هرگز خسته شدن

آیا تصمیم به جدایی گرفتید؟ قبل از اینکه طلاق را امضا کنید چه فکر کنید ...

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

freightتهران تک موسسه زبان های خارجه ی حافظ پی سی دانلود خرید اینترنتی چیلدلرن خرید لوازم یدکی سایدبوم کوماتسو اصل مجموعه دندانپزشکی آرتمان درمان اپ راه خرید بهترین ترازوی رادین تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.