اعترافات مرد ن سؤالاتی را برای ما حل می کنند .

رفتار نه غالباً باعث می شود تا مردان شگفت زده شوند: آیا شما دیوانه هستید یا نه؟ بنابراین ما آقایان سؤالات بسیاری داریم که باید به آنها پاسخ داده شود. خیلی زیاد آیا بالاخره می توانید آنها را برای ما حل کنید؟

منطقی است که ما شما را نمی فهمیم. نکته عجیب این است که سؤالاتی که ما نداریم توسط هیچ مردمی قابل حل است. جدا از کلیشه "ن ، دوست من" ، کسی نتوانسته است پاسخی بدهد. این حمله مردی است که آنها را رها کرده است.

بنابراین برخی از سؤالات ن را از ما بپرسید .

-چرا همه شما از نظر عاطفی اشتباه گرفته اید؟

چطور با کسی کاری می کنی ، مثل شخص دیگری و در پایان با شخص دیگری؟ آیا این یک ترفند برای شماست؟ گفتن: "آیا او را دوست دارم ، آیا با او زندگی می کنم؟" آیا کسی وجود دارد که گیج نشود؟

-چرا همه شما "پس" و "هیچ" را جواب می دهید؟

از آنجا که می دانیم نه "چنین" و نه "هیچ" صدق نمی کند. و دلیلی برای انجام کاری دارید و همیشه کاری دارید. این همه چیه؟ بنابراین شما اکنون پاسخ خواهید داد .

-چرا مدام چیزهایی را که لازم ندارید خریداری می کنید؟

کمد شما با 100 جفت کفش دارید. 95 غیرقابل تحمل است. دلیل گرفتن 1 مورد دیگر چیست؟ آیا تنه خود را دیده اید (بله کاترینا منظور شماست)؟ از آنجا که لباس کلی دارید ، چرا حتی بیشتر دیوانه می شوید؟

-چرا رانندگی ترسیده یا شوماخر را دوست داری؟

اینجا هستی یا رانندگی می کنید که انگار بطری های نیتروگلیسیرین (همیشه در فاصله تنفس شیشه جلو اتومبیل) حمل می کنید یا انگار هاروس در پشت شما است و شما برای فرار فرار می کنید. کار با وسیله نقلیه چقدر دشوار است؟ خوب برای پارکینگ من در مورد آن بحث نمی کنم .

-چرا وقتی کاری کردی گریه می کنی؟

خوب ، ما می دانیم چرا گریه می کنید اما گریه نمی کنید زیرا احساس بدی می کنید. شما این کار را می کنید تا بخشیدن برای ما آسان تر شود زیرا می دانید که نمی توانیم مقاومت کنیم. واقعاً ، آیا سعی کرده اید که "وارد نشوید" و بگویید "بله ، اشتباه می کنم"؟

-چرا هرگز مقصر نیستی؟

در رابطه مستقیم با موارد فوق . آیا زنی وجود دارد که مثلاً مسئولیت جدایی را برعهده گرفته است؟ برای دعوا؟ برای هر چیزی که در یک رابطه خوب پیش نرفته است. چرا باید ما را از مقصر بودن دائم نجات دهد؟

-چرا همه شما m @ l @ komagnitis دارید؟

اما همه . وقتی فرزند خوبی روی پای خود دارید چه می کنید؟ شما فقط آن را به قربانی منتقل می کنید. و پس از آن شما خواهد ناله کرد "من دوباره عاشق شدم". آیا شما این کار را به صورت هدف انجام می دهید؟ آیا آنها نوعی مازوخیسم هستند؟

-چرا دائما ناله می کنی؟

من در مورد یک مرد بسیار گول خورده ام. واقعاً زیاد است اما آیا بخشی از DNA شماست؟ اگر از ناله کردن دست بردارید ، صدمه دیده اید؟ آیا چیزی مانند گرلین است که نباید آنرا مرطوب کرد؟ برای فحش دادن به یک دلیل. ما نمی فهمیم چرا میخوای ناله کنی

-چرا وقتی لباس عروسی را در پنجره های مغازه می بینی استخوانی می کنید؟

اگر به دوستان مرد اعتماد ندارید ، این آزمایش را انجام دهید. یک زن 13 ساله را تا… 113 بگیرید و از یک فروشگاه عروس قدم بزنید. مانند همسر لوط یک ستون نمک باقی خواهد ماند. چرا؟ آیا این نیز بخشی از DNA شما است؟ این یک لباس سفید است! اگر برنامه ای دارید که بفهمید. متاهل ، مجرد ، جوان ، پیر و سرانجام! در مقابل لباس عروسی یخ می زنند!

-چرا ما را برای شخص دیگری جدا می کنید؟

هیچ کس مردی را طلاق نداده است که تنها بماند! نه! ابتدا مورد بعدی را پیدا می کنید و سپس کفش های موجود را به ما می دهید. خوب ، همه نیست حداقل 75٪ (سنگین). دلیل چیست؟ از آنجا که شما ما را دوست ندارید ، چرا ما را از هم جدا نمی کنید بلکه تا زمان یافتن مورد بعدی با ما بمانید؟ ناامنی؟

-چرا نمی توانید با هم دوست باشید؟

شما این را می دانید چرا ما نمی فهمیم. ما از 5 سالگی دوست داشتیم و 30 ساله هستیم. شما 2 سال دوست دختر دارید ، دیگری را که گم کرده اید ، موازی که در دانشگاه دوست بودید و دیگری نمی دانید چرا گم شدید. دوستی بیش از 30 سال به عنوان یک زن مانند جستجوی خرس سفید در پیندوس است.

javadtaken ، ,  ,نمی ,یک ,دوست ,دارید ,  چرا ,می کنید ,است که ,ما را ,برای مامنبع

7 دلیل نشان می دهد که شما به خوبی انجام داده اید و به هم ریخته اید!

به دنبال پسری برای کریسمس هستید؟ زیرا ایده بد است

Ghosting روند جدید معاشقه مدرن

آیا می خواهید او را جدا کنید و نمی دانید چگونه به او بگویید؟

روابط ده قدم برای اینکه عاشق او شوید

عدم امنیت در رابطه شما؟ 5 نکته برای هرگز خسته شدن

آیا تصمیم به جدایی گرفتید؟ قبل از اینکه طلاق را امضا کنید چه فکر کنید ...

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

سیستم های تهویه مطبوع/مهتاب گستر با مزه ها قیمت خرید و فروش آیفون تصویری اموزش اینستاگرام فروشگاه جومونگ کفش کتونی اسپرت ارزان نیم بوت ساق دار چرمی پشمی خز زنانه دخترانه مردانه پسرانه 2021 چت روم الیا اشپزی باربری و اسباب کشی منزل فروشگاه سایت بلاگ بیست rzb.rzb.ir