رابطه بین مقاربت جنسی و عفونت کروناویروس

مسیرهای انتقال بیماریهای مقاربتی

اول ، سه نوع راه عفونت وجود دارد که در طول رابطه جنسی رخ می دهد: " عفونت دهان " ، " عفونت مدفوع دهان " و " عفونت خون ".

در اینجا، " نه که قطره عفونت عفونت توکا تماس؟ من برخی از افراد شما فکر می کنم که فکر می کنم." در وهله اول ، عفونت قطره ای و عفونت مخاطب نشان دهنده مسیر عفونت در بیمارستان است. در مورد Corona این بار ، از این عبارت بسیار استفاده می شود.

با این حال ، در زندگی عمومی ، "عفونت دهان" ، "عفونت مدفوع دهان" و "عفونت خون" ممکن است بیشتر آشنا باشد.

عفونت دهان را بشناسید

اول از همه ، این یک عفونت دهان است ، اما می توان گفت که این عبارت شامل عفونت قطره ای فوق و عفونت تماسی نیز می باشد. این یک مسیر عفونت است که باکتری ها و ویروس ها از طریق دهان شما وارد شده و آلوده می شوند. اقداماتی که از این مسیر پیروی می کنند شامل بوسیدن ، یلیلینگوس و فالوسی است.

از عفونت مدفوع دهان مطلع شوید

همانطور که می خوانید ، عفونت مدفوع دهان به معنای واقعی کلمه به معنای ویروس یا باکتریهای موجود در مدفوع است که مدفوع وارد دهان می شود. عمل پیروی از این مسیر عمدتاً در ناهنجاری (لیسیدن مقعد) اتفاق می افتد.

عفونت خونی را بشناسید

عفونت خون راهی برای انتقال از طریق خون است ، اما نه تنها خون بلکه تبادل مایع منی نیز انجام می شود. عفونت HIV این مسیر است. عمل پیروی از این مسیر می تواند جنس یا رابطه جنسی مقعد باشد.

به هر حال ، مقاله ای پدید آمده است که ممکن است به عنوان مرجع سؤال "آیا coronavirus جدید از طریق رابطه جنسی منتقل می شود؟"

"ویژگی های بالینی و پتانسیل انتقال جنسی ن آلوده به SARS-CoV-2: یک مطالعه توصیفی در ووهان ، چین"

متن اصلی را بخوانید (کلیک کنید)

در مقاله فوق ، 35 زن را مورد مطالعه قرار دادم که به شدت به ویروس جدید کورون ویروس در ووهان آلوده شدند.

در نتیجه ، " 42.9٪ طرف مقابل را آلوده کرده اند ". ما همچنین آزمایشات PCR را روی واژن و مقعد انجام دادیم و دریافتیم که تنها یک مورد کروناویروس در مقعد شناسایی شده است. هیچ ویروس در واژن تشخیص داده نشده است.

از این روی ، نتیجه گرفته شد که اگرچه هیچ مدرکی مبنی بر انتقال جنسی از ن به آقایان وجود ندارد ، اما در "رابطه جنسی با تماس سنگین " ، احتمال انتقال به شریک زندگی 42.9٪ تاکنون وجود دارد.

در حال حاضر مشخص نشده است که کدام مسیر باعث عفونت می شود ، اما به احتمال زیاد عفونت دهان (از جمله عفونت قطره ای) نیز از مقالات فوق دیده می شود. صرف نظر از مسیر ، فکر می کنم تماس سنگین باشد ، بنابراین اگر احساس خوبی ندارید ، تب کمی دارید ، سرفه دارید و غیره ، فکر می کنم در این زمان بهتر است از فعالیت های جنسی خودداری کنید.

راه های انتقال کرونا

برای مشاوره در مورد بیماری های مقاربتی ، لطفا با بیمارستان ما در گوتاندا ، شیناگاوا-کو تماس بگیرید. پوشش بیمه * و خدمات سلف سرویس در دسترس است.

javadtaken عفونت ,، ,  ,دهان ,جنسی ,مسیر ,و عفونت ,از این ,، عفونت ,می شود ,عفونت دهانمنبع

7 دلیل نشان می دهد که شما به خوبی انجام داده اید و به هم ریخته اید!

به دنبال پسری برای کریسمس هستید؟ زیرا ایده بد است

Ghosting روند جدید معاشقه مدرن

آیا می خواهید او را جدا کنید و نمی دانید چگونه به او بگویید؟

روابط ده قدم برای اینکه عاشق او شوید

عدم امنیت در رابطه شما؟ 5 نکته برای هرگز خسته شدن

آیا تصمیم به جدایی گرفتید؟ قبل از اینکه طلاق را امضا کنید چه فکر کنید ...

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

آموزش دیجیتال مارکتینگ فروشگاه اینترنتی پایگاه خبری،تحلیلی ایرانیان80 Lyannafnow3 Teren من ونوشته هایم دانلود رایگان هاست رایگان | نامحدود |هاست و دامنه رایگان برنامه و بازی اندروید رایادو پارکت لمینت