مفهوم همدلی و فواید آن

همدلی همان چیزی است که وقتی بدن خود را رها می کنیم و دیگری را احساس می کنیم برای ما اتفاق می افتد.

در سالهای اخیر ،  تعریف دقیق همدلی به یک چالش اساسی برای جامعه شناسان ، روانشناسان ، روانپزشکان ، مشاوران ، مربیان و زبان شناسان تبدیل شده است. در علوم اجتماعی ، همدلی "درک رفتار دیگران براساس تجربه و رفتار خود شخص است". با این وجود ، استفاده از اصول همدلی دامنه وسیع تری را در بر می گیرد: این یک نیاز / توانایی است که جای دیگری را بگیرد و بفهمد که او چه احساسی دارد ، نه قضاوت در مورد یک احساسات ، دوست داشتن کمک ، احترام گذاشتن به فضای شخصی همه ، ما احساسات پنهان در پشت رفتارهای خاص را رمزگشایی می کنیم.

"آنگاه به سادگی متوجه شدیم وقتی از بدن خود خارج می شویم ؛ و در لحظه یا مدت طولانی تری در ذهن دیگران قرار می گیریم.

ما واقعیت را از طریق چشمان او مشاهده می کنیم ، احساسات او را احساس می کنیم ، درد او را به اشتراک می گذاریم. " کن لمپرت در سال 2005 گفت.

حقیقت این است که آنها درمورد احساس همدلی با احساساتی که هنگام همدردی با کسی احساس می کنند بسیار گیج شده اند.

حقیقت کاملاً متفاوت است.

احساس می کنم در مقابل من اکثراً در انگلیسی با اصطلاح همدلی موافقم

اغلب با اصطلاح همدلی مشخص می شود. و بسیاری از مردم امروز همدلی را با همدلی (همدردی) درگیر می کنند. ممکن است فرد با درد روانی دیگران همدردی کند ، اما ممکن است احساساتی را که باعث این درد می شود یا ناشی از آن نمی شود درک کند. مفهوم همدلی شامل عناصر شفقت ، تسکین و توافق است که همدلی را توصیف نمی کنند. عموماً در همدلی ، توجه فرد بر احساسات خود و در شباهت ظاهری آنها با دیگران از بین می رود بدون اینکه هویت شخصی خود را از دست بدهد ، در حالی که در همدلی توجه فرد بر احساس دیگران از دست می رود.

از طرف دیگر ، همدلی این می تواند به توجیه اقدامات دیگر کمک کند ، اما نه توجیه آنها. با تلاش برای تجربه احساسات شخص دیگر ، می توانیم درک کنیم که چگونه آنها به اقدامات خاصی منتهی شدند. اما این بدان معنی نیست که ما باید با آنها موافق باشیم. بنابراین ، همدلی ، شناخت عاطفی با شخص دیگر است. شناخت و درک موقعیت ، احساس ، افکار یا وضعیت شخص دیگر. هرکسی که از همدلی استفاده می کند می تواند احساس دیگری را که احساس می کند درک کند ، درک کند و احساس کند در روانشناسی کلمه "همدلی" در سه حس مجزا به کار می رود: الف) احساس دیگران را درک می کنم ، ب) آنچه را که احساس می کنم احساس می کنم و دیگری و ج) من با اندوه دیگران همدردی می کنم.

javadtaken ، ,همدلی ,کند ,دیگران ,کنیم ,کنم ,احساس می ,می کنم ,می کنیم ,است که ,دیگری رامنبع

7 دلیل نشان می دهد که شما به خوبی انجام داده اید و به هم ریخته اید!

به دنبال پسری برای کریسمس هستید؟ زیرا ایده بد است

Ghosting روند جدید معاشقه مدرن

آیا می خواهید او را جدا کنید و نمی دانید چگونه به او بگویید؟

روابط ده قدم برای اینکه عاشق او شوید

عدم امنیت در رابطه شما؟ 5 نکته برای هرگز خسته شدن

آیا تصمیم به جدایی گرفتید؟ قبل از اینکه طلاق را امضا کنید چه فکر کنید ...

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

Nalax7b5jf situs brucejrmo2ek Diary هر چی که بخوای اینجا هرچی بخوای هست نوآوران پارس برگزار کننده تورهای زمینی نقد و بررسی تخصصی لوازم خانگی تعمیر کولر گازی جنرال,تعمیر کولر گازی ال جی شب که میشه شرکت طراحی دکوراسیون اُراکو